fbpx

17-23 Ağustos Burç Yorumları

1 dakika


 1. 1 Koç Burcu


  Hafta başında  olumsuz,negatif ayın etki altında olacaksınız.Sıkılmış hissedecek ve huzurunuzu bozabilecek telefon aramaları alabilirsiniz.Kapasitenizden fazlasını umut ettiğiniz için bu sizi üzebilir.Size önerimiz tatile çıkmanız çünkü bir süreliğine  harcamalarınızla kazandıklarınız arasındaki dengeyi koruyacak durumda olamayacağınızdan dolayıdır.Eğer tatile çıkmazsanız bu sizin finansal durumunuzu etkileyecektir.Size tavsiyemiz değeri olmayan önemsiz şeylerden kaçınmanız harcama yapmamanız ve rakiplerinizi iyi izleyip kontrol etmeniz yoksa komplolarının bir kurbanı olabilirsiniz.

 2. 2 Yengeç


  Haftanın başlangıcında geçe haftalarda düzensiz olan şeyler bu hafta içerisinde kontrol altında olacak.Kaderiniz iş dünyanızdaki kazançlarınız ile beraber sizle olacaktır.Sıkı çalışmalarınızın karşılığında ödüllendirileceksiniz.Geç kalmış olup asla başlayamadığınız projelerinize başlamak için güzel bir zaman.Güzel,huzurlu ve sakin bir seyahati umut edebilirsiniz.Derneklere bağış yapma isteğinde bulunabilirsiniz.Meslektaşlarınız sizden iş konularında yardımınıza ihtiyaç duyabilir.

 3. 3 Boğa


  Akıllı, hırslı ve güvenilir Boğa, Burçların dayanağıdır. Harika arkadaşları, meslektaşları ve ortakları olan Taureans her şeyden önce dürüstlüğe değer verir ve kişisel ilişkilerinin dramatik olma eğiliminde olduğu için gurur duyarlar.

  Bu haftanın tahmini: Bu hafta işadamlarını işlerini büyütmeleri için destekleyebilir; çalışanlar da işlerinden memnun kalacaklardır. Öğrenciler akademisyenlerine daha çok odaklanır. Çalışmalarınızda, özellikle bilim veya ticaret akışındaysanız, iyi ilerleme kaydedebilirsiniz. Yabancı eğitimi tercih etmek istiyorsanız, bu hafta sizin lehinize olabilir. Yakın zamanda yapılan bir yatırım için daha yüksek faiz oranları ödeme şansınız oldukça yüksektir. Bu nedenle, mali durumunuzu önceden planlamalısınız. Bu hafta boyunca sevdiklerinizle bazı yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Yine de, haftanın sonunda sorunlar çözülür ve aşk yeniden yeşerirdi. Birine çıkma teklif etmek için bir süre beklemeniz önerilir. Bu hafta boyunca sizin için önemli sağlık komplikasyonları yoktur. Mide problemleri olasılığı yüksek olduğu için yeme alışkanlıklarınıza dikkat etmelisiniz.

 4. 4 İkizler


  Akıllı, tutkulu ve dinamik Gemini, İkizler, Castor ve Pollux  yıldılzları ile karakterizedir ve dünyaya gösterebilecekleri iki farklı tarafa sahip olmasıyla bilinir. Uzman iletişimciler Gemini, Burçlar'ın bukalemunu, algıladıkları enerji ve enerjiye göre farklı gruplara karışmakta ustadır.

  Bu haftanın tahmini: Bu hafta boyunca işinizde birçok fırsat elde edeceksiniz. İş ortamınızda bazı değişiklikler yapabilir ve bundan bazı avantajlar elde edebilirsiniz. Bu hafta işletmeniz için çok kazançlı geçecek. Bu süre zarfında finansal akışınız harika olacak; geçmiş yatırımlarınızdan da iyi getiri elde edebilirsiniz. Düzenli harcamalarınızın artması muhtemeldir, bu yüzden dikkatli olmanız gerekebilir. Dayanıklılığınız da bu dönemde artacaktır. Gerçekten enerjik olacaksın. Bu süre zarfında sizin için önemli sağlık komplikasyonları yoktur. Yüksek öğrenimi hedefleyen öğrenciler, mentorlarından iyi bir destek alacaklardır. Herhangi bir profesyonel kursa kabul edilmek istiyorsanız, bu hafta boyunca başarıya ulaşmanız muhtemeldir. Romantik ilişkiniz bu hafta içinde muhtemelen daha yoğun hale gelecek. Küçük şeyler hakkında tartışmaktan kaçınmalısınız.

 5. 5 Aslan


  Cesur, zeki, sıcakkanlı ve cesur ateş burcu Leo, Zodyak'ın doğal bir lideridir, bir iz bırakmaya, adaletsizliği yenmeye ve yol boyunca kendisine bir isim vermeye hazırdır. Yüksek özgüvenle kutsanmış Aslanlar, kıskanılacak özelliklere sahip olduklarını bilirler ve onlarla gurur duyarlar.

  Bu hafta tahmini: Bu hafta boyunca işiniz veya işiniz için yeni fırsatlar elde edebilirsiniz. İş adamları işlerini büyütebilecekler. Kariyer grafiğiniz yukarı doğru gider. Yeni bir ilişkiye başladıysanız, sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirme şansınız olabilir. Ailenizin taleplerini çok kibar bir şekilde karşılamanız gerekecek. Evde barışı korumak için sakin olmanız gerekecek. Eğitim için yurt dışına çıkmak istiyorsanız, başarı elde etme olasılığınız yüksektir. Bu hafta gelir kaynaklarınızı artırmada başarılı olabilirsiniz. Borsadan finansal kazanç olasılığı yüksektir. Dini faaliyetlerden sonra da para harcayabilirsiniz. Sağlık cephesinde, bu hafta herhangi bir ameliyat geçirmeniz için size fayda sağlamayabilir. Sağlığınız ve zindeliğiniz konusunda gerçekten dikkatli olmanız gerekir.

 6. 6 Kova


  Bağımsız ve esrarengiz Kovalar benzersizdir. Kova burcuna tam olarak benzeyen kimse yoktur ve her biri inanılmaz derecede bireysel olduğu için onları bir grup olarak tanımlamak zor olabilir. Kovalar etiketleri sevmezler ve herhangi bir sıfattan - onlara verebileceğiniz iyi olanlardan bile - uzak durabilirler.

  Bu hafta tahmini: Bu hafta kişisel yaşamınız için biraz zor olabilir. Evli çiftler bazı rahatsızlıklarla karşılaşabilirler. Bu hafta arkadaşlarınızdan destek alın. Astlarınızla olan iletişiminiz meslektaşlarınız ve yaşlılarınızla karşılaştırıldığında iyi olacak, diğer yandan aile üyeleriniz ve sevdiklerinizle önemli herhangi bir konuyu tartışırken çok kibar ve dikkatli olmalısınız. Önümüzdeki hafta pahalı. Eviniz veya ofisiniz için lüks veya güzel vitrinlere, sevdikleriniz için takı ve güzellik ürünlerine oldukça iyi bir miktar harcayacaksınız. Ancak, kaydetmeniz şiddetle tavsiye edilir. İyi bir kâr elde edemeyebileceğinizden emlakçılar için iyi bir hafta değil. İş yerinde olumlu bir tutum ve iyimser bir vizyon sergileyin. Fırsatlar akabilir. Dikkatli olun ve hızlı karar verin. İş için uygun bir hafta; yeni veya bekleyen girişimler iyi bir başlangıç yapabilir.Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

131

Facebook Yorumları

Yorumlar

Sizin Tepkiniz Nedir?

Komik Komik
0
Komik
Sinir Bozucu Sinir Bozucu
0
Sinir Bozucu
Yararlı İçerik Yararlı İçerik
0
Yararlı İçerik
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
İlgi Çekici ! İlgi Çekici !
0
İlgi Çekici !
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
Pro İçerik ! Pro İçerik !
0
Pro İçerik !
Bir format seç
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Görsel
Fotoğraf veya GIF
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz